AKTUALITY

AKTUALITY

V sobotu 2. 3. 2024 jsme na Jarní Akademii Sokola Libeň vystupovali. Jednalo se o naše první vystoupení pro veřejnost. Vystoupení se podle ohlasů, divákům líbilo. Ke konci března nás čeká ještě jedno vystoupení a poté se budeme naplno věnovat blížícím se závodům.

Původně plánované soustředění na 24. 2. jsme kvůli jiné akci v sokolovně byli nuceni přesunout o týden dříve na sobotu 17. 2. 2024. Většina děvčat měla jarní prázdniny, což se podepsalo na nižší účastí.
Potrénovali jsme rychlostní disciplíny, nové triky a dali dohromady finální podobu vystoupení, které předvedeme 2. 3. 2024 na Akademii.

V sobotu 9. 12. 2023 jsme se sešly v klánovické hale na naše prvním závody, které již po šesté uspořádal tým Astra Klánovice. Letošní ročník se pyšnil doposavad největší účastí 140 přihlášených skokanů! Tato skutečnost nám na odvaze moc nepřidávala. Přesto jsme se v takto obrovské konkurenci neztratily a vybojovaly hned 23 cenných kovů!

O víkendu 25. - 26. 11. 2023 jsme se sešli na našem první soustředění. Přípravou na nadcházející soutěž v Klánovicích jsme v tělocvičně strávili 8 hodin. Trénovali jsme rychlostní disciplíny, překonali i několik osobních rekordů, vyfotili se v našich nových tričkách a na závěr soustředění jsme si pozvali rodiče, abychom jim ukázali naše freestyle...

Pravidelné tréninky jsme začali v pondělí 11. 9. 2023 v libeňské sokolovně, kde se nás sešlo 15.